İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR ?
Tüketici Kanunun da yer alan sebep göstermeden cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir. İade ve değişim amaçlı ürün gönderimi yapmak isterseniz bizlere +90 552 239 05 43 nolu çağrı merkezinden ulaşarak değişim veya iade kodu alabilirsiniz.

HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ ?
Sadece Tasarım ve Abiye ürünlerine özel iade işlemi ürünün 48 saat içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır. Belirtilen sürenin aşılması durumunda; iade işlemleri gerçekleşmemektedir. Tek kullanımlık ürünler hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap kopyalanabilir yazılım ve programlar DVD,VCD,CD, ve kasetler, kırtasiye malzemeleri ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. Ayrıca ev tekstil ürünleri, kişisel ürünler küçük ev aletleri, orijinal ambalajlarında tüm içeriği ile birlikte eksiksiz olarak, fiziksel açıdan hiçbir hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

KUSURLU ÜRÜN İADELERİ
Firmamızdan kaynaklanan, yanlış beden ve yanlış renk vb. gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisin de Müşteri Hizmetleri ile temasa geçerek iade yapabilirsiniz .Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi geri ödenmektedir.

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME
Firmamızdan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup, anlaşmalı olduğumuz kargolar veya teslim aldığınız kargo ile fatura da belirtilen adrese göndermeniz yeterli olacaktır .Anlaşmamız olmayan kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. 14 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz firmamızın ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3 gün içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve firmamızın bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarının tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli olarak kredi kartınıza ödenecektir. Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıntılı bilgi için Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?
İadeniz firmamız ilgili birimlerine ulaştığında, tarafınıza dönüş yapılarak iade tutarınız firmamız hesabınıza yüklenerek işleminiz gerçekleştirilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR